• anasayfa logo isiklar ambalaj Işıklar Grubu
  • isiklarparkAVM Işıklar Grubu
Kraft torba üretimine 1972 yılında Bartın’da başlayan Işıklar Ambalaj Türkiye’de bu alanda ilk özel girişim olma özelliğine sahip ve Ürünlerini 100’e yakın ülkeye ulaştırma başarısı göstermiştir köklü bir kuruluştur.

1972 yılından beri edindiği tecrübesiyle, günümüz dinamizmini birleştirmiş, birikimlerini müşterileriyle paylaşarak sektöre yön veren kendini ve müşterilerini geleceğe hazırlayan bir okul niteliğindedir.

300 milyon adet/yıl özellikli torba üretim kapasitesinde, W&H makine parkına sahip olan Işıklar Ambalaj Çumra Fabrikası, 1000’e yakın yurt içi ve yurt dışı müşterileri için katma değer yaratmakta ve bir çözüm ortağı olarak müşterileri ile işbirliği içinde çalışmayı tercih eden bir kuruluş yapısını benimsemektedir.

Işıklar Ambalaj’ın bir iştiraki olan Işıklar Paper Sack Ltd., Kuzey Irak Erbil’de Şubat 2013’te üretime başlayan ve çimento torbası fabrikası yatırımı yapan ilk uluslararası şirket konumundadır.

Işıklar Papaer Sack yıllık 80 milyon adet torba üretim kapasitesi ve önümüzdeki 3 yıl içinde bu kapasitenin üç katına arttırılması planları ile tüm Irak Çimento sektörüne hizmet vermek amacındadır.


about us Isiklar Paper Sack Co.Ltd. has been founded in 2011 in Arbil to manufacture and sell paper sacks to mainly cement industry in Iraq and other industries like construction chemicals, lime, minerals and others. Isiklar Paper Sack Co. Ltd. is majority(%54) owned by Isiklar Ambalaj pazarlama A.S. which is a subsidiary of Isiklar Yatirim Holding, publicly traded in Istanbul stock exchange market (BIST), and Karma Group which is an England based Group which started its activities in 2008 with the objective to establish industrial facilities in Middle East countries and mainly in Iraq and manufacture industrial goods.